Archive

 
     
 
Matjaž Pograjc
Love to Death

Director: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
Bernard-Marie Koltes

Nickel Stuff

Directed by: Ivica Buljan
 
   
     
     
 
William Shakespeare
King Lear

Directed by: Matjaž Berger
 
   
     
     
 
Sarah Kane
Crave

 Director: Vito Taufer
 
   
     
 
     
 
Nebojša Pop-Tasić
Nižina neba

Director: Jernej Lorenci
 
   
     
     
 
Iztok Lovrić
Za prgišče Šekspirja

Directed by: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
Damjan Kozole
Noč ali Klic v stiski

Directed by: Damjan Kozole
 
   
     
     
 
Sarah Kane
Razdejani

Directed by: Vinko Möderndorfer
 
   
     
 
     
 
Simona Semenič, Ivan Talijančić
Malfi
Directed by: Ivan Talijančić
 
   
     
     
 
Ivan Cankar - Silvan Omerzu
Hiša Marije Pomočnice
Režija in likovna zasnova: Silvan Omerzu
 
   
     
     
 
Hervé Guibert
Mlado meso


Directed by: Ivica Buljan
 
   
     
     
 
Nicola Badalucco, Enrico Medioli, Luchino Visconti
Somrak bogov

Directed by: Diego de Brea
 
   
     
 
     
 
Tena Štivičić
Fragile!

Director: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
William Shakespeare
Vihar


Directed by: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Jacques Brel - Branko Završan
Senca tvojga psa
Directed by: Branko Završan
 
   
     
     
 
Dance or Die


Directed by: Matjaž Pograjc
 
   
     
 
     
 
Don Juan. Kdo?/Don Juan. Who?

Directed by: Anna Furse
 
   
     
     
 
Jan Fabre
Rekviem za metamorfozo
Directed by: Jan Fabre
 
   
     
     
 
Visoka pesem

Directed by: Jan Decorte
 
   
     
     
 
Heinrich von Kleist
Kleist
Directed by: Silvan Omerzu
 
   
     
 
     
 
Harold Pinter
Jašek
Directed by: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Fabio Rubiano O.
Kitov trebuh

Directed by: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
Botho Strauß
Ena in druga

Directed by: Ivica Buljan
 
   
     
     
 
Nebojša Pop Tasić
Ep o Gilgamešu

Directed by: Jernej Lorenci
 
   
     
 
     
 
Dragica Potočnjak, Tomaž Štrucl
Che Guevara
Directed by: Tomaž Štrucl
 
   
     
     
 
rokgre
Othella

Directed by: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Alexandre Dumas - Srečko Fišer
Kraljica Margot
Directed by: Diego de Brea
 
   
     
     
 
Daša Doberšek, Branko Jordan in Nataša Matjašec
Lulubaj
Directed by: Matjaž Pograjc
 
   
     
 
     
 
Peter Handke
Kaspar

Directed by: Jaka Ivanc
 
   
     
     
 
Witold Gombrowicz
Poroka
Directed by: Jernej Lorenci
 
   
     
     
 
Eugene Ionesco
Učna ura
Directed by: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Friedrich Dürrenmatt
Fiziki
Directed by: Matjaž Berger
 
   
     
 
     
 
»Nič igranja, prosim!« (»No acting please!«)
Directed by: Tomi Janežič
 
   
     
     
 
Prospero
Obličja iz peska
Avtorski projekt: Ivan Peternelj
 
   
     
     
 
Multimedijski dogodek
No. 203 - Duh resnice

Directed by: Robert Prebil
 
   
     
     
 
Albert Camus: Kaligula, prevod: Jaroslav Skrušný
Play It Again, Caligula
Directed by: Matjaž Pograjc
 
   
     
 
     
 
Olga Kacjan
Zrno soli

Directed by: Varja Močnik
 
   
     
     
 
Supremat


Directed by: Dragan Živadinov
 
   
     
     
 
Peter Weiss
Preganjanje in umor Jean-Paula Marata
Directed by: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
Umberto Eco
Ime rože

Directed by: Matjaž Berger
 
   
     
 
     
 
Motivirani z delom Harolda Pinterja
Soba srečanj
Directed by: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
Alfred Jarry

Ubu

Directed by: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Sarah Kane
Fedrina ljubezen, 4.48 psihoza

Directed by: Eduard Miler
 
   
     
     
 
Anton Pavlovič Čehov

Tri sestre

Directed by: Tomi Janežič
 
   
     
 
     
 
James Matthew Barrie - Matjaž Pograjc
Peter Pan ali deček, ki ni hotel odrasti
Directed by: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
William Shakespeare - Andrej Rozman Roza
Hamlet

Directed by: Dario Varga
 
   
     
     
 
Pamela Lyndon Travers - Maruša Geymayer-Oblak
Mary Poppins
Directed by: Maruša Geymayer-Oblak
 
   
     
     
 
Drrream



Directed by: Vito Taufer
 
   
     
 
     
 
Sigmund Freud
Die Traumdeutung


Directed by: Matjaž Berger
 
   
     
     
 
Matjaž Pograjc
Hiša Bernarde Alba
Directed by: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
Markiz de Sade
Juliette Justine
Directed by: Sebastijan Horvat
 
   
     
     
 
Ernst Toller
Hinkemann
Directed by: Eduard Miler
 
   
     
 
     
 
Anton Pavlovič Čehov
Utva
Directed by: Tomi Janežič
 
   
     
     
 
William Shakespeare - Andrej Rozman Roza
Sen kresne noči
Directed by: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Vlado G. Repnik
I tempi passati

Directed by: Vlado G. Repnik
 
   
     
     
 
William Shakespeare
Glas (Rihard II., Henrik V., Rihard III.)
Directed by: Matjaž Berger
 
   
     
 
     
 
Andrej Jaklič
Svinčnik piše s srcem

Directed by: Tijana Zinajić
 
   
     
     
 
Kdo se boji Tennesseeja Williamsa?

Directed by: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
Bernard-Marie Koltes
V samoti bombažnih polj

Directed by: Nick Upper
 
   
     
     
 
Heiner Müller
Naloga

Directed by: Režiser
 
   
     
 
     
 
Barbara Novakovič Kolenc
Deklica in kontrabas
Directed by: Barbara Novakovič Kolenc
 
   
     
     
 
Sofokles
Kralj Ojdipus

Directed by: Tomi Janežič
 
   
     
     
 
Ivan Peternelj
Zvonar

Directed by: Ivan Peternelj
 
   
     
     
 
Damir Zlatar Frey
Tirza
Režija in komentarji: Matjaž Pograjc
 
   
     
 
     
 
Nikoli me ne vidiš tam, kjer te jaz vidim

Directed by: Matjaž Berger
 
   
     
     
 
Andrej Rozman Roza
Walter Parsifal
Directed by: Dario Varga
 
   
     
     
 
Emil Hrvatin
Moške fantazije
Directed by: Emil Hrvatin
 
   
     
     
 
Bertolt Brecht
Galileo Galilei
Directed by: Matjaž Berger
 
   
     
 
     
 
Emil Filipčič
Veselja dom
Directed by: Nick Upper
 
   
     
     
 
Mesto, kjer nisem bil


Directed by: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
Draga Potočnjak
Slepe miši

Directed by: Jan Zakonjšek
 
   
     
     
 
Silence Silence Silence

Zamisel in izpeljava: Vito Taufer
 
   
     
 
     
 
Olga Kacjan
Intervju s paradoksom
Directed by: Franci Cegnar, Nataša Krhen, Ivan Konda
 
   
     
     
 
Georg Büchner
Leonce in Lena

Directed by: Eduard Miler
 
   
     
     
 
Emil Hrvatin
Celica

Directed by: Emil Hrvatin
 
   
     
     
 
Butterendfly


Directed by: Matjaž Pograjc
 
   
     
 
     
 
Karl-Friedrich Waechter - Milan Dekleva
Klovni
Directed by: Eduard Miler
 
   
     
     
 
Damir Zlatar Frey
Lepa Vida
Directed by: Damir Zlatar Frey
 
   
     
     
 
1 : 10.000.000

Directed by: Dragan Živadinov
 
   
     
     
 
Katerina Marčelja
Arterija
Directed by: Katerina Marčelja
 
   
     
 
     
 
Henrik Ibsen
Družinski album
Directed by: Meta Hočevar
 
   
     
     
 
Bernard-Marie Koltes
Roberto Zucco
Directed by: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
August Strindberg
Gospodična Julija
Directed by: Eduard Miler
 
   
     
     
 
Emil Filipčič
Psiha
Directed by: Vito Taufer
 
   
     
 
     
 
Kaća Čelan
Živalski kabaret
Directed by: Kaća Čelan
 
   
     
     
 
Andrej Anabaptist Rozman
Tartif

Directed by: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Herbert Achternbusch
Susn

Directed by: Eduard Miler
 
   
     
     
 
Eugene Ionesco - Damir Zlatar Frey
Prihajajo
Directed by: Damir Zlatar Frey
 
   
     
 
     
 
Anton Pavlovič Čehov
Tri sestre

Directed by: Branko Brezovec
 
   
     
     
 
Peter Weiss
Noč gostov

Directed by: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Pohujšanje po Cankarju


Directed by: Martin Kušej
 
   
     
     
 
Matjaž Farič
Veter, pesek, zvezde

Directed by: Matjaž Farič
 
   
     
 
     
 
Edgar Allan Poe - Janez Pipan
Krokar
Directed by: Janez Pipan
 
   
     
     
 
Fran Milčinski - Ivo Svetina
Butalci

Directed by: Zdravko Zupančič
 
   
     
     
 
Niko Grafenauer
Skrivnosti

Directed by: Janez Pipan
 
   
     
     
 
Veno Taufer
Odisej in sin ali Svet in dom
Directed by: Vito Taufer
 
   
     
 
     
 
Evripides
Bakhantke

Directed by: Rahim Burhan
 
   
     
     
 
Ivo Svetina
Šeherezada
Directed by: Tomaž Pandur
 
   
     
     
 
Dramski observatorij Zenit

Directed by: Rdeči pilot
 
   
     
     
 
Emil Filipčič
Atlantida
Directed by: Vito Taufer
 
   
     
 
     
 
Jean Genet
Balkon
Directed by: Janez Pipan
 
   
     
     
 
Alan Alexander Milne - Ivo Svetina
Medved Pu
Directed by: Janez Pipan
 
   
     
     
 
Rudi Šeligo
Slovenska savna

Directed by: Dušan Jovanović
 
   
     
     
 
Ugo Betti
Zločin na Kozjem otoku

Directed by: Paolo Magelli
 
   
     
 
     
 
Lewis Caroll - Vito Taufer
Alica v čudežni deželi

Directed by: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Fjodor Mihajlovič Dostojevski - Dušan Jovanović
Blodnje
Directed by: Dušan Jovanović
 
   
     
     
 
Fjodor Mihajlovič Dostojevski - Dušan Jovanović
Besi
Directed by: Janez Pipan
 
   
     
     
 
Carlo Collodi - Ivo Svetina

Ostržek

Directed by: Janez Pipan
 
   
     
 
     
 
Lojze Kovačič - Ljubiša Ristić
Resničnost

Directed by: Ljubiša Ristić
 
   
     
     
 
Vitomil Zupan - Nada Kokotović in Ljubiša Ristić
Levitan
Directed by: Nada Kokotović
Directed by: Ljubiša Ristić
 
   
     
     
 
Ivo Svetina

Lepotica in zver

Directed by: Dušan Jovanović
 
   
     
     
 
Emil Filipčič

Bolna nevesta

Directed by: Janez Pipan
 
   
     
 
     
 
Rudi Šeligo

Ana

Directed by: Dušan Jovanović
 
   
     
     
 
Edvard Kocbek - Janez Pipan
Strah in pogum
Directed by: Janez Pipan
 
   
     
     
 
Ne bojte se pesmi
 
 
 
 
   
     
     
 
Vito Taufer - Dušan Jovanović
Jaz nisem jaz II
Directed by: Vito Taufer
 
   
     
 
     
 
Denis Poniž
Nočni čuvaj v živalskem vrtu

Directed by: Ksenija Murari
 
   
     
     
 
Vito Taufer
Jaz nisem jaz I

Directed by: Vito Taufer
 
   
     
     
 
William Shakespeare
Romeo in Julija - Komentarji
Directed by: Ljubiša Ristić
 
   
     
     
 
Nigel Williams
Razredni sovražnik

Directed by: Vito Taufer
 
   
     
 
     
 
Dušan Jovanović
Hladna vojna babice Mraz

Directed by: Vinko Möderndorfer
 
   
     
     
 
Emil Filipčič
Ujetniki svobode

Directed by: Janez Pipan
 
   
     
     
 
Horst Hawemann in Joaquín Gutiérrez
Kokori
Directed by: Vinko Möderndorfer
 
   
     
     
 
Svetlana Makarovič in Davor Rocco
Smrad opera
Directed by: Dušan Jovanović
 
   
     
 
     
 
Per Lysander in Suzanne Osten
Medejina otroka
Directed by: Mira Erceg
 
   
     
     
 
Friedrich Karl Waechter
Šola za klovne
Directed by: Vuk Babić
 
   
     
     
 
Adrian Mitchell
Robinzon in človek Petek
Directed by: Janez Pipan
 
   
     
     
 
Danilo Kiš - Ljubiša Ristić
Missa in a minor
Directed by: Ljubiša Ristić
 
   
     
 
     
 
Ajshil
Peržani
Directed by: Ljubiša Ristić
 
   
     
     
 
Ursula Birnbaum in Peter Hacks
Šuhu in leteča princesa
Directed by: Mira Erceg
 
   
     
     
 
Niko Grafenauer
Nebotičniki, sedite!

Directed by: Janez Pipan
 
   
     
     
 
Kajetan Kovič
Zlata ladja

Directed by: Igor Likar
 
   
     
 
     
 
Tone Pavček
Čenčarija

Directed by: Sergej Verč
 
   
     
     
 
Fran Levstik

Martin Krpan

Directed by: Dušan Jovanović
 
   
     
     
 
Jonathan Swift - Milan Jesih
Guliver, velik in majhen

Directed by: Slobodanka Aleksić
 
   
     
     
 
Raymond Queneau - Aleksander Zorn
Cica v metroju

Directed by: Jurij Souček
 
   
     
 
     
 
Svetlana Makarovič

Sen zelenjavne noči

Directed by: Dušan Jovanović
 
   
     
     
 
Oton Župančič
Lahkih nog naokrog
Directed by: Matija Logar
 
   
     
     
 
France Bevk
Pastirci pri kresu in plesu
Directed by: Božo Šprajc
 
   
     
     
 
Fran Levstik
Najdihojca
Directed by: Gregor Tozon
 
   
     
 
     
 
Dane Zajc
Abecedarija
Directed by: Helena Zajc
 
   
     
     
 
Žarko Petan
Obtoženi volk
Directed by: Žarko Petan
 
   
     
     
 
Hans Baumann
Župan Kozelj in njegovi
Directed by: France Jamnik
 
   
     
     
 
Jan Truss
Tika taka srabaraka
Directed by: Boštjan Vrhovec
 
   
     
 
     
 
Aurand Harris
Pavliha in Mica
Directed by: Zvone Šedlbauer
 
   
     
     
 
Jevgenij Švarc
Zmaj

Directed by: Mile Korun
 
   
     
     
 
Dušan Jovanović
Žrtve mode bum-bum

Directed by: Dušan Jovanović
 
   
     
     
 
Fran Milčinski - Primož Kozak
Ptički brez gnezda
Directed by: Vesna Arhar
 
   
     
 
     
 
Edmond Rostand
Cyrano de Bergerac

Directed by: Miran Herzog
 
   
     
     
 
Aad Edmond Greidanus
Zugo in njegova senca
Directed by: Lojze Domajnko
 
   
     
     
 
Samuel Beckett
Srečni dnevi
Directed by: Boštjan Vrhovec
 
   
     
     
 
Samuel Beckett
Poslednji trak
Directed by: Biljana Kovačević
 
   
     
 
     
 
Marcel Achard
Hočete igrati z mano?
Directed by: France Jamnik
 
   
     
     
 
Astrid Lindgren - Dušan Jovanović
Pika Nogavička
Režija: Dušan Jovanović
 
   
     
     
 
Eugene Ionesco
Plešasta pevka

Režija: Dušan Jovanović
 
   
     
     
 
Burka o jezičnem dohtarju


Režija: Dušan Jovanović
 
   
     
 
     
 
Aurand Harris
Androkles in lev

Režija: Mile Korun
 
   
     
     
 
Peter Božič
Igračke z napako
Directed by: Zvone Šedlbauer
 
   
     
     
 
Pridi, dedek Mraz
Directed by: Jaka Hafner
Directed by: Milena Grm
 
   
     
     
 
Ben Minoli
Vilinček z lune
Directed by: Mile Korun
 
   
     
 
     
 
Nicholas Stuart Grey
Lepota in zver
Directed by: Iztok Tory
 
   
     
     
 
Franček Rudolf
Trnuljčica preveč in trije palčki
Directed by: Miran Herzog
 
   
     
     
 
Janez Žmavc
Domača naloga na potepu

Directed by: Miran Herzog
 
   
     
     
 
Theo Braun in H. Fichna
Indijanci v Mali vasi

Directed by: Franc Uršič
 
   
     
 
     
 
Joseph Pehr
Roža in prstan

Directed by: Mario Uršič
 
   
     
     
 
Peter Kohout
V osemdesetih dneh okoli sveta
Directed by: Miran Herzog
 
   
     
     
 
Fran Milčinski
Vesela zgodba o žalostni princeski
Directed by: Matija Milčinski
 
   
     
     
 
Charles Dickens - Dušan Mlakar
Oliver Twist
Directed by: Dušan Mlakar
 
   
     
 
     
 
Carlo Goldoni
Sluga dveh gospodov

Directed by: Voja Soldatović
 
   
     
     
 
Tone Pavček
Hura za veselje
Directed by: Dušan Mlakar
 
   
     
     
 
Aleksandar Popović
Rdeča kapica
Directed by: Dušan Jovanović
 
   
     
     
 
Trude Player in Theo Braun
Cipek in Capek
Directed by: Dušan Mlakar
 
   
     
 
     
 
Mihail Gorjunov
Trije debeluhi
Directed by: Dušan Mlakar
 
   
     
     
 
V pesmih slava se bo brala od naroda do naroda


Directed by: Dušan Mlakar
 
   
     
     
 
Leopold Suhodolčan
Narobe stvari v mestu Petpedi

Directed by: Miran Herzog
 
   
     
     
 
Bill Honeywood

Hodl de bodl

Directed by: France Jamnik
 
   
     
 
     
 
Mark Twain - Stefan Heym - Hanuš Burger
Velika pustolovščina Toma Sawyerja
Directed by: Viktor Molka
 
   
     
     
 
Alexandre Dumas oče - Sławomir Rodzinski
Trije mušketirji
Directed by: Miran Herzog
 
   
     
     
 
Recital poezije Franceta Prešerna

Directed by: Stane Sever
 
   
     
     
 
Thorbjorn Egner
Razbojniki iz Kardemomme
Directed by: France Jamnik
 
   
     
 
     
 
Aleksandar Popović
Pepelka

Directed by: Branko Gombač
 
   
     
     
 
James Ambrose Brown
Čarodejni mangovi listi
Directed by: Janez Povše
 
   
     
     
 
Dušan Radković
Kapitan John Piplfox
Directed by: Žarko Petan
 
   
     
     
 
Jean Anouilh
Ples tatov
Directed by: Mirko Mahnič
 
   
     
 
     
 
Arthur Fauquez
Ambrosio ubija čas
Directed by: Žarko Petan
 
   
     
     
 
Milan Košak

Birokrat
 
   
     
     
 
Mile Klopčič

Mati
 
   
     
     
 
Nicholas Stuart Gray
Cesarjev slavček
Directed by: Hinko Leskovšek
 
   
     
 
     
 
Primosh Petelin, pretkan ku obedin
Directed by: France Jamnik
 
   
     
     
 
Smiljan Rozman
Čudežni pisalni strojček
Directed by: Rosanda Sajkova
 
   
     
     
 
Miloš Mikeln
Strip strup denarja kup
Directed by: Stane Potočnik
 
   
     
     
 
Jevgenij Švarc
Goli kralj
Directed by: Fran Žižek
 
   
     
 
     
 
Tit Makij Plavt
Dvojčka
Directed by: Marjan Belina
 
   
     
     
 
Conrad Seiler

Klovn in njegov cirkus

Directed by: Hinko Košak
 
   
     
     
 
Fragmenti antične poezije in proze
Nil, Evfrat, Tigris
Directed by: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
     
 
Mirko Mahnič

Starec in živalca

Directed by: Viktor Molka
 
   
     
 
     
 
Mirko Mahnič

Kobilica in konj

Directed by: Viktor Molka
 
   
     
     
 
Mirko Mahnič

Veseli kužki

Directed by: Viktor Molka
 
   
     
     
 
Ela Peroci - Balbina Battelino Baranović
Dve nedelji
Directed by: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
     
 
Paul Vandenberghe

Meni je sedemnajst let

Directed by: Žarko Petan
 
   
     
 
     
 
Hans Christian Andersen - Nicholas Stuart Grey
Cesarična in pastir
Directed by: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
     
 
Robert Louis Stevenson - Chancerel
Otok zakladov
Directed by: Stane Potočnik
 
   
     
     
 
Federico García Lorca
Lepa čevljarka
Directed by: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
     
 
Erik Vos
Plešoči osliček

Directed by: Žarko Petan
 
   
     
 
     
 
Kristina Brenkova
Modra vrtnica za princesko
Directed by: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
     
 
Jan Otčenašek in Karel Urbanek
Romeo, Julija in tema
Directed by: Žarko Petan
 
   
     
     
 
Bojan Adamič
Pomladno srečanje

Directed by: Henrik Neubauer
 
   
     
     
 
Richard Strauss
Till Eulenspiegel

Directed by: Henrik Neubauer
 
   
     
 
     
 
Oskar Davičo
Pesem

Directed by: Janez Šenk
 
   
     
     
 
José-André Lacour
Zrelostni izpit
Directed by: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
     
 
Hep Delft
Hura soncu in dežju
Directed by: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
     
 
Nicholas Stuart Grey
Lepota in zver
Directed by: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
 
     
 
Sergej Sergejevič Prokofjev
Peter in volk

Directed by: Henrik Neubauer
 
   
     
     
 
Charles Dickens - Muriel Browne
Oliver Twist
Directed by: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
     
 
Hans Christian Andersen - Margaret Kent
Vodnjak želja
Directed by: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
     
 
Erich Kästner
Pikica in Tonček

Directed by: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
 
     
 
Balbina Battelino Baranović
Bilo je nekoč

Directed by: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
     
 
Sylvia Kammerman
Sneguljčica
Directed by: Milan Kalan
 
   
     
     
 
Sylvia Kammerman
Rdeča kapica
Directed by: Milan Kalan
 
   
     
     
 
Sylvia Kammerman
Lev in miš
Directed by: Rosanda Sajkova
 
   
     
 
     
 
Sylvia Kammerman
Semenke
Directed by: Rosanda Sajkova
 
   
     
     
 
Ljubiša Dokić
Carja Trojana kozja ušesa
Directed by: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
     
 
Balbina Battelino Baranović
Dolgi, široki in bistrooki
Directed by: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
     
 
Balbina Battelino Baranović
Ptič Ognjič in lisica Rjavica
Directed by: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
 
     
 
Max Kammerlander
Pavlihčeva skrivnost

Directed by: Jože Vozny
 
   
     
     
 
Maria Clara Machade
Ukradeni čebulici

Directed by: Anton Tomašič
 
   
     
     
 
Po Hervéju Guibertu
Nor na Vincenta / Fou de Vincent
Directed by: Philippe Calvario
 
   
     
     
 
Žarko Petan
Starši naprodaj

Directed by: Rosanda Sajkova
 
   
     
 
     
 
Jevgenij Lvovič Švarc
Snežna kraljica

Directed by: France Jamnik
 
   
     
     
 
Žarko Petan
Dva lopova (bivša)

Directed by: Mirč Kragelj
 
   
     
     
 
Danilo Gorinšek
Silni bič

Directed by: Dušan Mlakar
 
   
     
     
 
Bogdan Gjud in Franc Uršič
Čarovnik iz Oza
Directed by: Franc Uršič
 
   
     
     
 
Bernard-Marie Koltes

Nickel Stuff

Directed by: Ivica Buljan